PODMÍNKY REZERVACE - Hotel Rott

PODMÍNKY REZERVACE

NÍŽE NÁM DOVOLTE UVÉST DŮVODY, PROČ JE REZERVACE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠEHO WEBU NEJVÝHODNĚJŠÍ: 

NEJNIŽŠÍ CENA A EXKLUZIVNÍ SLUŽBA:

Ač se na první pohled může zdát, že rezervace přes Booking.com apod. je výhodnější, není tomu tak. Při rezervaci na našem webu získáte exkluzivní slevu 10% na cenu pobytu a welcome drink na střeše našeho hotelu s panoramatickým výhledem na Prahu zdarma. 

PLATBA AŽ NA MÍSTĚ:

Rezervujte online přes náš web a platbu za ubytování zaplatíte až při příjezdu na recepci hotelu.
Tyto podmínky se nevztahují na vybrané nabídky a speciální akce, které jsou jasně uvedeny v době rezervace. Hotel si vyhrazuje právo udělat předběžnou garanci rezervace, tzv. předautorizaci Vaší CC, ale před příjezdem neplatíte nic. 

SOUKROMÍ:

Postaráme se o ochranu vašich osobních údajů, které nebudou použity k žádným marketingovým akcím a poskytnuty třetím stranám. Zároveň se neptáme na údaje, které ze zákona opravdu nepotřebujeme.

ZABEZPEČENÍ VAŠÍ TRANSAKCE:

Údaje o Vaší platební kartě zůstávají jen u nás a platba je zabezpečena těmi nejvyššími standardy v souladu s nejmodernějšími a nejbezpečnějšími bankovními protokoly.

POTVRZENÍ NA E-MAIL / SMS:

Do 48 hodin od provedení rezervace obdržíte e-mailové potvrzení vč. všech potřebných údajů a kontaktů na náš hotel. Pokud si budete přát, rádi Vám Vaši rezervaci před příjezdem ještě připomeneme. 

ZRUŠENÍ REZERVACE:

Budete-li potřebovat zrušit rezervaci, je to možné 72 hodin před příjezdem zcela bezplatně. Vždy si ale, prosím, zkontrolujte storno podmínky v době rezervace.
Čas od času poskytujeme speciální ceny a nabídky, které se mohou změnit, a nelze zrušit zásady platby předem nebo nevratné poplatky.

ZMĚNA REZERVACE:

Svou rezervaci můžete velmi snadno změnit, když nám napíšete e-mail na rezervace@hotelrott.cz. Rádi se s Vámi domluvíme na přesunutí termínu, změně pokoje, přidání služeb, atd. Jsme tu prostě pro Vás. ☺

Registration

Forgotten Password?