Jak se k nám dostanete?

Autem

  • Přijíždíte-li do hotelu Rott z kterékoli světové strany, směřujte do centra Prahy
  • V okamžiku, kdy se dostanete k Vltavě, je Vaším cílem její pravý břeh.
  • Z nábřežní komunikace (Křižovnická ulice) odbočte k Mariánskému náměstí a pražské radnici.
  • Přejedete-li náměstí, po pravé straně budovy magistrátu (Linhartskou ulicí), se dostanete k bočnímu křídlu budovy hotelu.

Z letiště

pro dopravu z letiště do hotelu Rott v centru Prahy Vám nabízíme hotelové taxi, prosím rezervujte si vůz prostřednictvím rezervačního oddělení či hotelové recepce. Další možností jsou letištní taxi, a také městská hromadná doprava. Autobusem číslo 119 se dostanete z letiště na stanici metra trasy A Dejvická (poslední stanice této linky autobusu), odkud jsou to pouhé 4 stanice na Staroměstskou. Cesta pěšky z této stanice do hotelu trvá okolo 5 minut. (Lístky na MHD je možno zakoupit na letišti, sledujte nápisy PID – Pražská integrovaná doprava).

Z Hlavního nádraží

pro  transport z Hlavního nádraží lze využít hotelové taxi, prosím rezervujte si vůz prostřednictvím rezervačního oddělení či hotelové recepce. Zvolíte-li užití městské hromadné dopravy, vydejte se ze stanice Hlavní nádraží trasy metra C jednu stanici na Muzeum, tam přestupte na trasu A,  výstupní zastávka Staroměstská. Ze Staroměstské je to cca 5 minut chůze k hotelu.

csdeesruitfr
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.