Hotel ROTT

Hotel Rott je umístěn v samém srdci Prahy, doslova pár kroků od Staroměstského náměstí. Všechny důležité pamětihodnosti jsou v pěší vzdálenosti od hotelu: Václavské náměstí, Karlův most, Židovské město, Pražský hrad s přilehlými zahradami a paláci Malé strany. Poloha hotelu je výhodná také k nákupům: v okolí je mnoho příležitostí k nakupování – ať už v malých obchůdcích, či ve velkých nákupních centrech (např. Palladium).
OBJEVUJTE
vyhled male namesti 12
Pokoje ...

Hotel ROTT

Standardní pokoje

Superior pokoje

Suity - pro náročné hosty

Výhody pro Vás
Rezervujte napřímo, zůstaňte déle, ušetřete a získejte dárky

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Rezervujte si pokoj u nás přes naše webové stránky a čerpejte z množství výhod, které z toho plynou: slevu dle slevového kódu Rott 10, wifi Miia zdarma po celém centru Prahy, anebo malý dárek dle Vašeho výběru při příjezdu. Po prokliknutí naleznete i další výhody...
VÍCE
vyhled male namesti 12

Naše služby

DANIELAS

by Barock

Restaurace DANIELAS by Barock se nachází přímo v srdci Prahy, v místě slavného železářství ROTT, jehož tradice sahá až do 13. století.
Restauratér Tommy Sjöö, který má za sebou úspěšná otevření restaurací Barock, Obecní Dům, Pravda, Kampa Park a také řady zahraničních projektů v Marbelle, Kodani a Miami se vrací do své srdcové Prahy s cílem přinést opět něco nového.

Yoga

time

Hotelové studio jógy Yoga Time nabízí různé druhy a styly jógy v ranních, poledních a podvečerních hodinách. Můžete si u nás zacvičit Vinyasu, Hathu či restorativní jógu s mezinárodně certifikovanými jogíny. Pro podrobnější informace se prosím obraťte na naší recepci.

Masáže

Ať už se potřebujete zbavit stresu z náročného pracovního dne, Ať už se potřebujete zbavit stresu z náročného pracovního dne, uklidnit mysl, či jednoduše odpočívat. Na výběr máte z několika různých druhů masáží. Věříme, že si u nás každý vybere právě tu svou.

Transfer po Praze

Hotel Rott nabízí smluvní přepravu s anglicky mluvícími řidiči ve vozech BMW a Mercedes. Tyto služby jsou bezpečné a naši řidiči čekají vždy při příletu či příjezdu na hosty v odletové či příjezdové hale se jménem hosta vytištěným na papír pro snadnou orientaci.

Řidiči znají také historii Prahy a České republiky a nabízejí prohlídky Prahy a dalších částí země autem.

Ceník

Letiště Václava Havla – Hotel: 850 Kč

Nádraží Holešovice – Hotel: 480 Kč

Hlavní nádraží Praha – Hotel: 420 Kč

LOKALITA

K prozkoumávání památek Prahy snad nemůže být lepšího místa, než její samotné centrum: Malé náměstí, místo, kde se nachází hotel Rott, je blizoučko od všech nejzásadnějších pamětihodností Prahy: Starého města, Židovského města, či Pražského hradu a Malé strany. Nemusíte se spoléhat na hromadnou dopravu či taxi, ona kompaktní část historického centra je snadno zvládnutelná pěšky. A jste-li unaveni po ranním chození, zastavte se na chvíli zpět, odpočiňte si a odpoledne se můžete vydat někam dál...

Registration

Forgotten Password?