Hotel Rott **** | Hotel v centru Prahy

UPROSTŘED ČESKÉ HISTORIE

HOTEL ROTT

Hotel roku 2021

Jsme vítězi hlasování veřejnosti Czech Hotel Awards jako nejlepší ****hotel v Praze 1 – děkujeme Vám všem za Vaše hlasy, naše vítězství je jen Vaší zásluhou!

Náš hotel otevře své brány v červenci 2021 – a budeme velmi vděční za Vaše rezervace a pobyt u nás. Abychom Vám usnadnili rozhodování a zbavili Vás obav, všechny rezervace můžete provádět bez předplatby a rušit až do 48 hodin před příjezdem zcela zdarma. V případě nějakých dalších vládních epidemiologických omezení je bude možné stornovat i v samotný den příjezdu.

Rezervace nikdy nebyla jednodušší – a my se nemůžeme dočkat, až se s Vámi u nás v hotelu Rott setkáme!

Rezervovat
hotel of the year - hotel rott

Hotel ROTT

Hotel Rott je umístěn v samém srdci Prahy, doslova pár kroků od Staroměstského náměstí. Všechny důležité pamětihodnosti jsou v pěší vzdálenosti od hotelu: Václavské náměstí, Karlův most, Židovské město, Pražský hrad s přilehlými zahradami a paláci Malé strany. Poloha hotelu je výhodná také k nákupům: v okolí je mnoho příležitostí k nakupování – ať už v malých obchůdcích, či ve velkých nákupních centrech (např. Palladium).
OBJEVUJTE
vyhled male namesti 12
Pokoje ...

Hotel ROTT

Standardní pokoje

Superior pokoje

Suity - pro náročné hosty

Výhody pro Vás
Rezervujte napřímo, zůstaňte déle, ušetřete a získejte dárky

Pohled, na který nikdy nezapomenete

Naše nově zpřístupněná střešní terasa, která je primárně určena hotelovým hostům, nabízí panoramatický výhled na celé historické centrum Prahy od Hradčan až po Staroměstské náměstí a její návštěva je doslova dechberoucím zážitkem. Hosté hotelu, kteří si svůj pobyt rezervují prostřednictvím rezervačního systému na webových stránkách hotelu, anebo přímo přes naše rezervační oddělení (na adrese reservations@hotelrott.cz, či telefonu 224190901) mají navíc návštěvu terasy a sklenku Welcome drinku k ní zdarma. O důvod víc rezervovat napřímo a přijet na pobyt k nám do srdce Prahy!
VÍCE
view from hotel rott prague

Naše služby

DANIELAS

by Barock

Restaurace DANIELAS by Barock se nachází přímo v srdci Prahy, v místě slavného železářství ROTT, jehož tradice sahá až do 13. století.
Restauratér Tommy Sjöö, který má za sebou úspěšná otevření restaurací Barock, Obecní Dům, Pravda, Kampa Park a také řady zahraničních projektů v Marbelle, Kodani a Miami se vrací do své srdcové Prahy s cílem přinést opět něco nového.

Yoga

time

Hotelové studio jógy Yoga Time nabízí různé druhy a styly jógy v ranních, poledních a podvečerních hodinách. Můžete si u nás zacvičit Vinyasu, Hathu či restorativní jógu s mezinárodně certifikovanými jogíny. Pro podrobnější informace se prosím obraťte na naší recepci.

Masáže

Ať už se potřebujete zbavit stresu z náročného pracovního dne, uklidnit mysl, či jednoduše odpočívat. Na výběr máte z několika různých druhů masáží. Věříme, že si u nás každý vybere právě tu svou.

Transfer po Praze

Hotel Rott nabízí smluvní přepravu s anglicky mluvícími řidiči ve vozech BMW a Mercedes. Tyto služby jsou bezpečné a naši řidiči čekají vždy při příletu či příjezdu na hosty v odletové či příjezdové hale se jménem hosta vytištěným na papír pro snadnou orientaci.

Řidiči znají také historii Prahy a České republiky a nabízejí prohlídky Prahy a dalších částí země autem.

Ceník

Letiště Václava Havla – Hotel: 850 Kč

Nádraží Holešovice – Hotel: 480 Kč

Hlavní nádraží Praha – Hotel: 420 Kč

LOKALITA

K prozkoumávání památek Prahy snad nemůže být lepšího místa, než její samotné centrum: Malé náměstí, místo, kde se nachází hotel Rott, je blizoučko od všech nejzásadnějších pamětihodností Prahy: Starého města, Židovského města, či Pražského hradu a Malé strany. Nemusíte se spoléhat na hromadnou dopravu či taxi, ona kompaktní část historického centra je snadno zvládnutelná pěšky. A jste-li unaveni po ranním chození, zastavte se na chvíli zpět, odpočiňte si a odpoledne se můžete vydat někam dál...

Registration

Forgotten Password?